luneční brýle slouží především k ochraně před UV zářením. Neviditelné sluneční ultrafialové záření urychluje stárnutí oční čočky a může způsobovat i její další změny. Skla absorbující ultrafialové záření chrání Vaše oči.

slunecni1

Nedioptrické

Prodáváme pouze kvalitní, značkové výrobky s perfektní UV ochranou a vysokou optickou kvalitou, která zaručuje dokonalý, nezkreslený obraz.

Proč si připlatit za kvalitní brýle?

Při pohledu přes nekvalitní sluneční brýle vidíme okolí v trochu jiných barevných odstínech a obraz je téměř neznatelně rozostřený. V současné době byly vyvinuty i barvy, které ochrání před oslněním a zároveň při pohledu nezkreslují barvy, jen sníží intenzitu světlosti. Levné kvalitní brýle Vám dostatečnou ochranu rozhodně nemohou poskytnout. V žádném případě nelze doporučit koupi brýlí u stánku nebo u benzínové pumpy. Kvalitní zboží lze zakoupit pouze u odborných prodejců.

Dioptrické

Vyrobíme Vám na míru dioptrické sluneční brýle přesně podle Vašich požadavků. Vyberete si ze široké škály barev skel tu nejlepší pro Vás a navíc si můžete zvolit další povrchové úpravy. V každé naší optice jsou Vám k dispozici vzorníky, ze kterých si můžete vybírat a přikládat barevná skla přímo k obrubě, kterou vybíráte.

Ochranu před slunečním zářením je možné řešit i tzv. klipem, který se připevňuje k Vašim klasickým brýlím.