Vidění bez limitů

Vidění bez limitů

Zažijte bezproblémové vidění s brýlovými čočkami Varilux.

Brýlové čočky Varilux® Vám při jakékoli činnosti zajistí pohodlné a ostré vidění na všechny vzdálenosti. Jsou speciálně vyvinuté pro řešení presbyopie, která se začíná projevovat okolo 40. roku věku. V tomto období se totiž vlivem stárnutí začíná zhoršovat schopnost očí zaostřit na blízko, a v mnoha případech také do dálky.

Brýlové čočky Varilux® jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí vidět více detailů bez limitů. Využívají nejnovější technologie, které pomáhají redukovat tzv. plovoucí efekt. Díky tomu je adaptace očí snadnější a rychlejší než kdykoli předtím.

Díky brýlovým čočkám Varilux® se již nemusíte omezovat. Vidění hladce přechází z blízkých předmětů na vzdálené a naopak.

Varilux® brýlové čočky jsou výsledkem více jak 60-ti let neustálého výzkumu a inovací, při kterých se využívá jedinečný patentovaný proces LiveOptics, který kombinuje nejnovější výzkum v oblasti optiky a lidské fyziologie za pomoci testování nositelů brýlí po několik týdnů. To je zárukou, že brýlové čočky Varilux® se přizpůsobí opravdu každému oku.

Brýlové čočky Varilux® jsou vyrobeny z materiálu EyeProtect System a chrání tak své nositele před škodlivým UV zářením a modrofialovým světlem.

VARILUX® SPOLUPRACUJE S NEJLEPŠÍMI OČNÍMI OPTIKY

Než se zasadí brýlové čočky Varilux® do Vámi vybrané brýlové obruby, je potřeba provést důkladné měření. Základem Vaší spokojenosti je správné vyměření, centrování a osazení brýlových čoček Varilux® do brýlové obruby, a to včetně jejího upravení dle tvaru obličeje. Proto brýlové čočky Varilux® nabízejí kvalifikovaní optici v našich očních optikách, kteří jsou pro jejich prodej odborně vyškoleni.