Crizal kids

Crizal kids

NA JEJICH OČÍCH NÁM ZÁLEŽÍ!

 

Je to šance pro Vaše dítě. S brýlemi se může správně vyvíjet, dávají mu příležitost dobře prospívat ve škole. Včasné podchycení a léčba některých zrakových vad mohou předejít nutnosti nosit brýle v pozdějším věku. Rozhodnutí je jen na Vás.

Zeptejte se na brýlové čočky Junior Airwear, které jsou prakticky nerozbitné. Chrání tak oči Vašich dětí před nebezpečným poraněním. Vyrobeny jsou z polykarbonátu, který je 12x odolnější vůči rozbití a o 30 % tenčí a lehčí než běžná brýlová skla. Samozřejmostí by měla být také antireflexní úprava, která eliminuje odlesky. Vyspělé povrchové úpravy toho však umí víc. Crizal chrání brýle před poškrábáním, ulpíváním nečistot, prachu a vody.

Další výhodou Crizalu je, že velmi dobře chrání oči před UV zářením. Ano, před slunečními paprsky mohou chránit zrak i čiré dioptrické brýle! Ochranný faktor Crizal je E-SPF 25. To znamená, že oči jsou chráněny 25krát lépe než bez brýlí. 

Víte, že tyto displeje jsou výrazným zdrojem modrofialového záření, které může dlouhodobě poškodit zrak, ale má vliv například i na spánkový cyklus? Nejmodernější dioptrická brýlová skla Crizal Kids Prevencia obsahují takzvaný modrý filtr a chrání zrak dětí pro budoucnost. Vhodná jsou pro každodenní nošení.

K nákupu brýlových skel Junior Airwear Crizal Prevencia nebo Junior Airwear Crizal Kids UV získáte nahřívací plyšovou sovičku jako dárek.