AQUALITE clear

AQUALITE clear

VYNIKAJÍCÍ POHODLÍ PO CELÝ DEN

Jednodenní kontaktní čočky AQUALITE clear jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu, který propouští k rohovce více kyslíku než hydrogel. Tyto kontaktní čočky tak zajišťují dostatečný přísun kyslíku k pokrytí 100% potřeb rohovky, a to v celé ploše čočky. Oči tak nejsou zarudlé a nošení kontaktních čoček je zdravější.

Kontaktní čočky AQUALITE clear využívají technologii WetLoc™, výrobní proces, na jehož konci stojí hydrofilní čočky s optimální smáčivostí. WetLoc™ je technologie nevyžadující povrchovou úpravu čoček. Mění strukturu hydrofobních molekul silikonu tak, že se z nich stávají molekuly hydrofilní. Výsledné čočky přirozeně přitahují a pevně váží molekuly vody na povrch čočky. Tato technologie je tak zárukou nepřetržité smáčivosti čoček po celou dobu nošení. Čočky obsahují vyšší procento vody a uživatelé se tak mohou těšit z vynikajícího pohodlí po celý den. Jsou skvělou volbou pro prvonositele.

Tyto kontaktní čočky rovněž obsahují UV filtr, který poskytuje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Kontaktní čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální kombinovat kontaktní čočky s UV filtrem a sluneční brýle před škodlivým UV zářením.

Vlastnosti

  • Korekce myopie, hypermetropie, astigmatismus i presbyopie
  • Vyrobeny ze silikon-hydrogelu
  • Vynikající pohodlí po celý den
  • Ochrana proti záření UVA a UVB
  • Jednodenní kontaktní čočky

Zdravotnický prostředek ke korekci zraku. Pečlivě si přečtěte informace v příbalovém letáku. V případě komplikací kontaktujte svého očního specialistu.